خلاصه مطلب

حیوان‌های زیادی در طبیعت وجود دارد که بین مردم جذابیت خاصی دارند. یکی از قشنگترین و جذاب‌ترین آن‌ها کوالاهای کوچکی است که معمولا روی شاخه درخت‌ها خوابند. اگر دوست دارید یک کودک جذاب بکشید و روی کاغذ داشته باشید پس با این مطلب همراه باشید.

کوالاها یکی از بامزه‌ترین و جالب‌ترین گونه حیوانات هستند که برخلاف تصور خیلی از افراد هیچ ارتباطی به گونه خرس‌ها ندارند. اگر می‌خواهید این حیوانات خاص استرالیایی را بهتر به کودکانتان بشناسانید، می‌توانید در این آموزش نقاشی کوالا کودکانه با مجله خلاقیت کاغذ رنگی همراه باشید.

با این نقاشی کودکانه شناخت کودکتان را از این حیوانات بیشتر خواهید کرد. همچنین می‌توانید با اضافه‌کردن یک نقاشی اسب زیبا و آسان یا با کشیدن نقاشی کودکانه ببر نقاشی خود را قشنگ‌تر کنید.

ویدئوی آموزش نقاشی کوالا

قبل از اینکه مراحل کشیدن این نقاشی را ببینید، می‌توانید مثل نقاشی شیر آسان آموزش ویدئویی آن را تماشا کنید.

مراحل رسم نقاشی کوالا

برای کشیدن این نقاشی بامزه کافی است مثل نقاشی خرس مراحل زیر را به ترتیب طی کنید.

1. کشیدن سر نقاشی کودکانه

مثل نقاشی میمون برای کلاس اول برای کشیدن سردر این نقاشی هم، باید یک منحنی دایره‌طور بکشید. چند خط شبیه موهای پریشان بالای منحنی نقاشی کوالا بکشید. برای اینکه نقاشی خوب از آب دربیاید، می‌توانید از تصویر زیر الگو بگیرید.

کشیدن سر کوالا

با توجه به اینکه این دایره قرار است سر نقاشی کوالا باشد، حواستان باشد آن را کجای صفحه رسم می‌کنید.

2. اضافه کردن عناصر صورت

حالا باید سمت پایین سر نقاشی کوالا دو چشم بزرگ به شکل بیضی بکشید. پس از آن بینی مستطیلی بزرگ را اضافه کنید. صورت نقاشی کوالا واقعا همین شکلی است و خوب است که تا حد امکان این کوالا را هم به شکل واقعی رسم کنید.

نقاشی چشم و دماغ کوالا

3. رسم گوش‌های نقاشی کوالا

گوش‌ها را به تصویر و نقاشی کوالا اضافه کنید. دو دایره کمی کج‌وکوله بزرگ مثل تصویر به عنوان گوش‌ها بکشید. این کار با کمی مو روی آن‌ها خیلی جالب خواهد بود.

رسم گوش های نقاشی کوالا

کشیدن گوش‌های نقاشی کوالا ادامه دارد! دو دایره کوچک داخل گوش‌ها بکشید تا دیگر کاری برای آن نماند.

تکمیل گوش های کوالا

4. کشیدن نیم‌تنه کوالا

نیم‌تنه کوچک نقاشی کولا را زیر سر آن رسم کنید. از شکل زیر کمک بگیرید. اگر فکر می‌کنید این نیم‌تنه زیادی کوچک است، نگران نباشید.

کشیدن نیم تنه کوالا

شکل یک نقاشی کوالا واقعی هم دقیقا همینطور است و نباید به جزییات آن دست بزنید تا فکر کنید تناسبی با هم ندارند.

5. طراحی پاهای نقاشی کوالا

پاهای کوالا را مانند تصویر رسم کنید. از وسط نیم‌تنه شروع به کشیدن پاها کنید. در نقاشی کوالا پاها خیلی کوتاه هستند و حالت این حیوان شبیه نشسته است.

طراحی پاهای نقاشی کوالا

6. رسم پنجه‌های بالایی

حالا نوبت رسم پنجه‌های بالایی یا همان دست‌های نقاشی کوالا کودکانه است. با الگویی که در تصویر می‌بینید، دست‌های نقاشی را هم به آن اضافه کنید.

کشیدن دست های کوالا

7. طرح روی شکم را بکشید!

منحنی گردی روی شکم کولای خود رسم کنید. با این کار طرح شکم را مشخص‌تر می‌کنید. اضافه کردن جزییات به نقاشی کوالا به زیباتر شدن آن کمک می‌کند.

کشیدن شکم کوالا

8. رنگ‌آمیزی نقاشی کوالا

حالا که همه کارهای نقاشی را تمام کردید، نوبت به رنگ کردن نقاشی کوالا رسیده است. کوالای بامزه و جذاب خود را رنگ‌آمیزی کنید. برای این کار می‌توانید از رنگ‌های طوسی روشن و تیره و مشکی استفاده کنید.

رنگامیزی نقاشی کوالا

البته یادتان باشد اگر کودکتان می‌خواهد نقاشی کوالا کودکانه را با رنگ‌های عجیب‌وغریب رنگ‌آمیزی کند، جلوی او را نگیرید و اجازه دهید خلاقیتش رشد کند.

حالا دیگر نقاشی کوالا شما آماده است. یک نقاشی جالب که می‌تواند نه تنها کودکان بلکه بزرگسالان را نیز به وجد بیاورد. اگر به این سبک نقاشی علاقه‌مندید پس سراغ دسته‌بندی این مطلب بروید و نقاشی حیوانات مختلف را مشاهده کنید.

پرسش‌های متداول درباره نقاشی کوالا

نقاشی کوالا در این مطلب مناسب چه رده سنی است؟
این مطلب کوالای فانتزی و کودکانه را آموزش می‌دهد.
برای رسم نقاشی کوالا به چه وسایلی نیاز داریم؟
انتخاب وسایل نقاشی کوالا دست خود شماست و می‌توانید با مداد سیاه و مداد رنگی یا ماژیک‌های رنگی استفاده کنید.
تکمیل نقاشی کوالا چقدر زمان نیاز دارد؟
تکمیل این نقاشی فقط به نیم ساعت زمان نیاز دارد.
اشتراک گذاری:

نظر خود را در مورد متن بالا ثبت کنید