ما در کاغذ رنگی دنیای رنگارنگی خلق کرده‌ایم که برای هر لحظه‌ از زندگی رنگ تازه‌ای دارد. کاغذ رنگی با معجزه رنگ‌ها شما را به سرزمینی شاد، رنگی و پر از حس‌های خوب می‌برد. ما در دنیای رنگی‌‌مان به فکر همه ابعاد زندگی بوده‌ایم و برای آنکه بتوانیم رنگ عشق را بر همه ثانیه‌هایمان بپاشیم، از تک‌تک لحظات زندگی قصه‌ای در کاغذ رنگی آورده‌ایم. قصه‌هایی که هریک می‌تواند روحی تازه بر جان زندگی بدمد.

بگذارید قرارمان این باشد که در کاغذ رنگی، سیاهی‌های زندگی را فراموش کنید، پا در دنیایی رنگین کمانی بگذارید و قدم‌ به قدم با ما عشق و انگیزه را زندگی کنید.

در کاغذ رنگی همراهمان باشید تا قصه‌های رنگی ما را بشنوید. رنگ‌هایی از خانه‌ صمیمی، کار با حال خوش، رابطه‌ عاشقانه، موفقیت بی‌انتها، کتاب با حرف ناب و غذا با طعم خاص گرفته تا کاردستی‌های خلاقانه، تفریحات جدید، ایده‌های زندگی سلامت و شعری که بر دل بنشیند. هر قصه کاغذ رنگی، نقشی نو بر لوح زندگی شماست که می‌خواهد شوقی دیگر به شما بدهد.

پس اگر می‌خواهید با چیدمانی نو، فضای خانه را زیباتر کنید، با راهکاری خاص، حال دلتان را در محیط کار خوب کنید، با ایده‌ای ناب، عشقتان را به عزیزانتان نشان دهید، با برنامه‌ای جدی، به سوی موفقیت‌های بیشتر قدم بردارید، با کتابی شاهکار، تجربه‌ای جدید کسب کنید، با غذایی پر عشق، خاطره‌ای ماندگار برای خانواده بسازید، با کاردستی‌های بکر، خلاقیتتان را شکوفا کنید، با تفریحات جدید، هیجان بیشتری را تجربه کنید، با مراقبت بیشتر از سلامتی، کیفیت زندگیتان را بالا ببرید یا با شعری لطیف کمی با خودتان خلوت کنید، پیشنهاد می‌کنیم هر روز به کاغذ رنگی سر بزنید؛ چراکه ما هر روز با چند قصه رنگی، همراهتان هستیم تا بتوانید هر ثانیه از زندگی را با رنگ دلخواهتان نقاشی و رنگ‌آمیزی کنید.

راستی فراموش نکنید با عضو شدن در خبرنامه کاغذ رنگی می‌توانید جدیدترین ایده‌ها و قصه‌های رنگی سایت را در ایمیلتان دریافت کنید. همچنین استفاده از مطالب سایت کاغذ رنگی در سایت‌ها، مجله‌ها یا رسانه‌های دیگر هیچ مشکلی ندارد، اما نام ما و لینک قصه‌های رنگی ما را ذکر کنید تا حال خوبمان را با هم شریک شویم.

ایمیل ما : [email protected]


تیم تحریریه‌ی کاغذ رنگی

سمیرا میرالماسی

سمیرا میرالماسی

موسس و سردبیر

بهنام جعفری

بهنام جعفری

سرپرست تحریریه

علی نادی

علی نادی

عضو ارشد تحریریه

احمد جعفری

احمد جعفری

عضو ارشد تحریریه

محمد امین مظاهری

محمد امین مظاهری

عضو تحریریه

علی اصغری

علی اصغری

عکاس و عضو تحریریه

فریماه داورپناه

فریماه داورپناه

عضو تحریریه

علی اصغری

علی اصغری

عضو تحریریه