توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

لامپ ریسه‌ای از جمله وسایلی است که در مناسبت‌های شاد مثل جشن تولد، کریسمس یا سالگرد ازدواج کاربرد داشته و به کارتان می‌آید، اما یک لامپ ریسه‌ای ساده چندان جالب به‌نظر نمی‌رسد، اینطور نیست؟ به‌همین منظور ما آموزشی را برای شما آماده کرده‌ایم تا لامپ ریسه‌ای ساده را به لامپ ریسه‌ای ستاره‌ای تبدیل کرده و اینبار از یک ریسه زیبا و متفاوت در جشن‌های خود استفاده کنید. در این آموزش در کمتر از یک دقیقه به‌صورت ویدئویی آموزش درست کردن لامپ ریسه‌ای را یاد خواهید گرفت.

لامپ ریسه ای ستاره ای یک انتخاب مناسب برای مناسبت‌های شاد مثل جشن تولد، کریسمس، سالگرد ازدواج و… است. آموزش ساخت این وسیله تزیینی زیبا را می‌توانید مثل کاردستی کلاه تولد در کمتر یک دقیقه یاد گرفته و لامپ های ریسه ای ساده را به لامپ‌هایی جذاب، رنگی و دوست‌داشتنی تبدیل کنید.

اگر عاشق لامپ‌های ریسه‌ای هستید اما طرح ستاره را دوست ندارید، می‌توانید مثل کاردستی پاکت نامه قلبی پس از یادگیری این آموزش از آن برای ساخت لامپ ریسه‌ای با طرح دلخواهتان ایده بگیرید؛ چراکه الگوی ساخت سایر طرح‌های لامپ ریسه‌ای نیز شبیه طرح ستاره‌ بوده و کار چندان زیادی پیش‌روی شما نیست. برای یادگیری آموزش تنها به چند برگ کاغذ طرح‌دار، قیچی، چسب حرارتی، مداد سیاه و یک قالب ستاره‌ای شکل نیاز دارید. وسایل مورد نیاز را آماده کرده و با این ویدئو همراه شوید.

چنانچه از درست کردن وسایل تزیینی لذت می‌برید پیشنهاد می‌کنیم آموزش درست کردن ریسه تولد و تزیین گلدان سفالی در کاغذرنگی از دست ندهید.


اشتراک گذاری: