توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

دوست دارید گلدان‌های سفالی قدیمی خود را دوباره احیا کرده و آن‌ها را به گلدان‌هایی زیبا و جذاب تبدیل کنید؟ اگر جواب بله است پس با این مطلب از کاغذرنگی همراه شده و با آموزشی ویدئویی گلدان‌های سفالی خود را به گلدان‌‌های دکوری و زیبا تبدیل کنید.

اگر اهل باغبانی و کشت گل و گیاه هستید، می‌دانید که گلدان‌های سفالی بعد از مدتی رنگ و لعاب خود را از دست داده و جلوه اولیه را نخواهند داشت. بنابراین بد نیست بعد از مدتی دستی سر و روی آن‌ها کشیده و ظاهری جدید به گلدان‌هایتان هدیه کنید تا زیبایی و نشاط گلدان‌ها روی حس‌وحال و دکوراسیون خانه هم اثر بگذارند. در این ویدئو از سری آموزش‌های کاردستی حرفه ای کاغذرنگی به روشی ساده و ارزان تزیین گلدان های سفالی را یاد خواهید گرفت. ویدئو زیر را دنبال کرده و برای کاردستی خانگی تزیین گلدان های سفالی خود دست‌به‌کار شوید! برای این کار تنها به کمی آب گرم و چند قطره لاک نیاز دارید.

اگر ایده‌های خلاقانه برای چیدمان و دکوراسیون خانه علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌کنیم ایده‌های ساده و کم هزینه برای چیدمان و دکوراسیون اتاق نشیمن را بخوانید تا برای تغییر چیدمان این بخش از خانه ایده بگیرید.

پرسش‌های متداول درباره تزیین گلدان های سفالی

وسایل موردنیاز تزیین گلدان های سفالی چیست؟
لاک‌هایی با رنگ دلخواه و کمی آب در ظرف بزرگ تنها وسایل موردنیاز تزیین گلدان های سفالی است.
این کاردستی برای چه رده سنی است؟
هرچند این کاردستی برای بزگسالان است، اما از آنجا که وسایل و مراحل ساخت ساده‌ای دارد، شاید نوجوانان و حتی کودکان هم بتوانند آن را درست کنند.
این کاردستی با چه لاکی ساخته می‌شود؟
هر رنگ لاک به دلخواه خودتان برای تزیین گلدان سفالی مناسب است.

اشتراک گذاری: