خلاصه مطلب

السا یکی از محبوب‌ترین شخصبت‌های کارتونی است که دختربچه‌ها عاشق او هستند. شما می‌توانید برای کودکتان نقاشی السا را رسم کنید و اجازه دهید خودش آن را به دلخواه رنگ‌آمیزی کند.

السا، یکی از شخصیت‌های محبوب کارتونی در انیمیشن فروزن است. خیلی از دختر بچه‌ها دوست دارند شبیه ملکه السا قدرتمند باشند و بتوانند مثل او یخ و برف درست کنند. کشیدن نقاشی السا مثل نقاشی ملکه کودکانه می‌تواند برای کودکان جذاب و سرگرم‌کننده باشد.

پس با کاغذ رنگی همراه شوید تا در چند مرحله ساده ملکه السا را نقاشی کنید.

مراحل کشیدن نقاشی ملکه السا

برای رسم نقاسی السا مثل نقاشی شاهزاده کودکانه باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. با دنبال کردن این 6 مرحله، می‌توانید کنار کودکتان نقاشی السا را به سادگی نقاشی کنید.

مراحل کشیدن نقاشی السا

1. کشیدن صورت نقاشی السا

اولین مرحله در نقاشی السا کشیدن صورت اوست. برای رسم صورت، مثل تصویر، شکلی بین دایره و بیضی بکشید. قسمت بالا را برای کشیدن موها خالی بگذارید. محل مناسب برای کشیدن گوش را پیدا و آن را رسم کنید.

کشیدن صورت نقاشی السا

2. کشیدن موهای نقاشی السا

برای کشیدن موهای این ملکه برفی می‌توانید به صورت خط‌چین یک منحنی رسم کنید تا جای موها روی کاغذ برایتان مشخص شود. سپس مثل تصویر به کمک خطوط منحنی شکل، موی نقاشی السا را رسم کنید.

کشیدن موهای نقاشی السا

3. کشیدن نیم‌تنه و لباس

به کمک دو خط صاف نیم‌تنه نقاشی السا را مثل تصویر رسم کنید. برای کشیدن دامن از 3 خط منحی استفاده کنید. حالا متناسب با نقاشی خود، محل قرار گرفتن دست‌ها را مشخص و رسم کنید.

کشیدن نیم‌تنه و لباس نقاشی السا

4. طراحی شنل برای ملکه السا

نقاشی السا نیاز به شنل هم دارد. برای کشیدن شنل از خطوط منحنی شکل کمک بگیرید و مثل تصویر، شنل را نقاشی کنید.
برای کشیدن قسمت چپ، یک منحنی از امتداد خط نیم‌تنه بکشید و آن را تا پایین‌تر از قد دامن ادامه دهید. قسمت راست شنل کوتاه‌تر و به اندازه قد دامن است.

طراحی شنل برای ملکه السا

5. طراحی اجزای صورت 

در این مرحله باید اجزای چهره را به صورت اضافه کنید. مثل تصویر، چشم‌ها، دهان، ابرو‌ها و گونه‌ها را بکشید. برای کشیدن چشم‌ها از دو نیم‌دایره و برای کشیدن گونه‌ها از دو بیضی کوچک کمک بگیرید.

طراحی اجزای صورت نقاشی السا

پس از رسم، دقت کنید که چشم‌ها حالت مهربان نقاشی ملکه السا را نشان دهند.

6. رنگ‌آمیزی نقاشی السا

کشیدن نقاشی السا تمام شد و حالا باید آن را رنگ کنید. در این مرحله اجازه دهید تا کودکان مداد رنگی‌ها را در دست بگیرند و کار رنگ‌آمیزی را انجام دهند. برای رنگ‌آمیزی این نقاشی می‌توانید از مداد رنگی‌های زرد، صورتی، بژ، آبی کم‌رنگ و آبی پررنگ استفاده کنید.

رنگ‌آمیزی نقاشی السا

از آن‌جا که نقاشی السا برای کودکان است، بهتر است آن‌ها را محدود نکنید و اجازه دهید نقاشی ملکه السای محبوبشان را هرطور که دوست دارند رنگ کنند و خلاقیت خود را نشان دهند.

پرسش‌های متداول درباره نقاشی السا

نقاشی السا برای چه رده سنی مناسب است؟
این نقاشی مناسب کودکان است، اما بزرگسالان هم باید در کشیدن آن به کودکان کمک کنند.
برای کشیدن نقاشی السا به چه وسایلی نیاز است؟
برای کشیدن این نقاشی تنها به کاغذ و مداد رنگی نیاز دارید.
به جای مداد رنگی از چه وسایلی برای رنگ‌آمیزی نقاشی السا می‌توان استفاده‌ کرد؟
شما می‌توانید به‌ جای مداد رنگی از آبرنگ، مداد شمعی یا پاستل هم استفاده کنید.
اشتراک گذاری: