خلاصه مطلب

این مطلب برای کسانی است که قصد دارند مبل‌های L شکل را بخرند. در ادامه توضیح می‌دهیم چگونه چیدمان این نوع مبل را زیبا کرده و از چه نوع کوسنی استفاده کنید. همچنین در مورد چگونگی قرار گیری مبل ها در خانه صحبت کردیم.

در دکوراسیون خانه میز، مبل یا قفسه‌های L شکل طرفداران زیادی دارند. این نوع وسایل جای کم‌تری اشغال می‌کنند و کارایی بیشتری دارند. اگرچه این مبل‌ها به‌دلیل ساختار و طراحی خود، می‎‌توانند در گوشه‌های خانه قرار داده شوند؛ اما استفاده و نوع قرارگیری آن‌ها با سلیقه هرشخص متناسب است. مبل با طراحی L به‌ هر روشی در منزل چیده شود، جذابیت خاص خود را دارد. شما می‌توانید یک میز کوچک وسط این مبل‌ های L شکل بگذارید یا دور آن‌ را صندلی بچینید و یک محیط دنج و عالی برای دورهمی‌های خود بسازید.

اگر قصد دارید از این نوع مبل‌ها در چیدمان خانه استفاده کنید، در ادامه با کاغذرنگی همراه باشید تا درباره آن‌ها نکات بیشتری بدانید.

نکته هایی درمورد مبل های L شکل

مبل‌ های L شکل مناسب برای چیدمان متنوع

مبل‌ های L شکل به‌ دلیل طراحی خاص خود، به‌ دلخواه در منزل چیده می‌شوند. صندلی انتهایی این مبل‌ها می‌تواند در هر دو طرف مبل اصلی قرار بگیرد. باتوجه به عدم وجود دسته کنار صندلی کوچک مبل‌ های L شکل می‌توانید آن را در هر سمت از مبل که با چیدمان شما هماهنگ‌تر است، قرار دهید.

ترکیب مبل Togo و چیدمان L شکل

همانطور که می‌دانید مبل‌ های L شکل یکی از محبوب‌ترین انواع مبلمان به ویژه در دکوراسیون سنگی هستند. از طرفی مبل‌های togo هم طرفداران زیادی دارند. کم‌تر کسی پیدا می‌شود که دربرابر پتو، پاپ‌کورن و تماشای یک فیلم عالی روی این مبل‌های راحت مقاومت کند. بنابرابن پیشنهاد می‌کنیم چند مبل togo بخرید و آن‌ها را به‌صورت L کنار هم قراردهید تا این تجربه را ازدست ندهید.

مبل‌های توگو نوعی از مبل‌های راحتی هستند که برای نشستن‌های طولانی‌مدت و استراحت انتخاب بسیار خوبی محسوب می‌شوند. تزیین بالش با پولک و گذاشتن آن روی این مبل‌ها باعث زیبایی هرچه بیشتر آن‌ها می‌شود.

نکته هایی درمورد مبل های L شکل

استفاده از کوسن‌های مختلف در مبل‌ های L شکل

مهم‌ترین ویژگی مبل‌ L شکل راحتی آن‌ها است. برای نرمی بیشتر این مبل‌ها روی آن‌ها را با استفاده از کوسن یا بالش‌های راحتی پر کنید. به‌طور معمول از مبل‌هایی که به‌شکل L طراحی شده‌اند، برای گوشه اتاق استفاده می‌شود؛ اما شما می‌توانید از این استانداردها پیروی نکرده و آن‌ها را جای دیگری قرار دهید. البته در نظر داشته باشید این کار ریسک است و حتما پیش از نهایی شدن چیدمان خانه، این مدل را بررسی کنید.

یادتان باشد برای استفاده از این مبل‌ها هیچ قانون و قاعده‌ای وجود ندارد. استفاده از این نوع مبل در هرجایی از منزل جلوه خاصی به اتاق شما می‌بخشد.

نکته هایی درمورد مبل های L شکل

ما در این مطلب از کاغذرنگی سعی کردیم نکته‌هایی درمورد مبل‌های L شکل در اختیار شما قراردهیم. شما هم از این نوع مبل استفاده می‌کنید؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را درباره مبل‌ های L شکل با ما به‌اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری: