خلاصه مطلب

در این مطلب از عکس رنگی چند ایده جالب برای خرید یا درست کردن جاجورابی مخصوص اتاق کودک آماده کرده‌ایم. اگر برای خرید یا ساخت جاجورابی مخصوص اتاق کودک ایده‌ای ندارید با این مطلب از کاغذرنگی همراه باشید.

در این مطلب از  عکس رنگی ایده های دکور جالب برای خرید یا درست کردن جاجورابی مخصوص اتاق کودک آماده کرده‌ایم. قبل از هر چیز باید بگوییم چیزی که ما به‌عنوان جاجورابی می‌شناسیم، در واقع می‌تواند جای خیلی از چیزها باشد! به‌عنوان مثال جای عروسک، اسباب‌بازی‌ها و… .

جاجورابی‌ها معمولا دو مدل هستند؛ مدل اول به‌صورت یک تکه پارچه بزرگ دوخته می‌شود و روی آن چندین جیب‌ کوچک دارد که می‌توانید جوراب‌ها یا سایر وسایل خود را داخل آن‌ها قرار دهید.

اما مدل دوم جاجورابی‌هایی هستند که به میله‌های کوچک وصل شده و فانتزی‌ هستند. این‌که کدام یک از این دو مدل زیباترند، بستگی به سلیقه شما دارد.

در ادامه این مطلب از کاغذرنگی سعی کردیم تعدادی تصویر از هر دو مدل جاجورابی در طرح‌های مختلف قرار دهیم تا بتوانید متناسب با اتاق کودک خود از این ایده ها استفاده کنید. این مدل‌ها اغلب در بازار موجود هستند. با این حال، اگر در خیاطی مهارت دارید، می‌توانید به‌سادگی نمونه آن‌ها یا حتی بهترشان را درست کنید. بعد از تماشای تصاویر نیز می‌توانید در بخش پایانی مطلب، تعدادی از سوالاتی که احتمالا سوال‌های شما نیز هستند را مشاهده کنید.

سوالاتی که احتمالا سوال‌های شما نیز هستند:

جاجورابی های آماده را از کجا تهیه کنیم؟
معمولا در فروشگاه‌های دکوراسیون داخلی یا از طریق جست‌وجو در اینترنت می‌توانید جاجورابی های آماده را پیدا کرده و آن‌ها را تهیه کنید.
اسم دیگر جاجورابی چیست؟
آویز نظم دهنده
برای درست کردن جاجورابی از چه پارچه ای استفاده کنیم؟
انتخاب پارچه مناسب به طرحی که می‌خواهید از روی آن جاجورابی را درست کنید بستگی دارد. برای مثال، اگر می‌خواهید یک جاجورابی محکم و فرم دار درست کنید باید از پارچه‌های محکم کتانی استفاده کنید.
جاجورابی چه کاربردهایی دارد؟
جاجورابی علاوه‌بر جوراب می‌تواند جای خیلی از چیزها از جمله: عروسک‌ها، اسباب بازی‌ها، شارژر موبایل، زیورآلات و مواردی از این قبیل باشد.
اشتراک گذاری: