توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

کاردستی گل با دستمال کاغذی یک کاردستی مناسب برای هر رده سنی است. چه کودکان، چه نوجوانان و چه بزرگسالان همه می‌توانند این کاردستی را به راحتی درست کرده و سرگرم شوند.

اگر شما هم دوست دارید کاردستی درست کنید، اما دنبال تهیه وسایل عجیب برای ساخت کاردستی نیستید، کاردستی گل با دستمال کاغذی یک انتخاب متفاوت برای شماست.

کافی است دستمال کاغذی، کمی سیم نازک، رنگ با قلم‌مو و… تهیه کنید تا این کاردستی آماده شود. برای ساخت کاردستی گل با دستمال کاغذی کافی است بعد از تهیه این وسایل، ویدئوی کوتاه از کاغذ رنگی زیر را تماشا کنید.

مراحل ساخت کاردستی گل

در این ویدئو مرحله به مرحله توضیح داده‌ایم چطور با دستمال کاغذی می‌توانید گل‌های زیبایی درست کنید. برای این کار باید برگه‌های دستمال کاغذی را در اندازه مناسب بُرش دهید، بعد با سیم نازک در هم بپیچید و با قیچی آن را هرس کنید تا شکلی شبیه گل به دست آید.

در ادامه با کمی رنگ و قلم‌مو کاردستی گل با دستمال کاغذی را رنگ کنید و در کاغذ کاهی بپیچید تا دسته گل زیبایتان آماده شود. این کاردستی گل مینیاتوری می‌تواند میز کار، میز مطالعه یا حتی دیوار اتاقتان را تزیین کند.

یادتان باشد این کاردستی هم برای کودکان و هم برای نوجوانان یا بزرگسالان مناسب است. بنابراین تفاوتی ندارد چه سنی داشته باشید؛ در هر صورت می‌توانید این کاردستی را به راحتی درست کنید.

پرسش‌های متداول درباره کاردستی گل با دستمال کاغذی

وسایل موردنیاز کاردستی گل با دستمال کاغذی چیست؟
دستمال کاغذی، سیم نازک، قیچی، رنگ، قلم‌مو و… مهم‌ترین وسایل ساخت این کاردستی هستند.
این کاردستی برای چه رده سنی است؟
این کاردستی کاربردی هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مناسب است. حتی اگر در ساخت کاردستی مبتدی هستید، از پس ساخت این کاردستی برمی‌آیید.
ساخت کاردستی گل با دستمال کاغذی چقدر طول می‌کشد؟
ساخت این کاردستی حدود 2 تا 3 ساعت زمان نیاز دارد.

اشتراک گذاری: