توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

کاردستی گل صورتی با کاغذ کشی یک کاردستی ساده با وسایل دسترس کودکان است. شما می‌توانید به کودکتان کمک کنید این کاردستی گل صورتی را درست و از آن برای تزیین اتاقش استفاده کند.

برای درست کردن کاردستی گل با کاغذ کشی باید به اندازه کافی کاغذ کشی داشته باشید. اگر این کاغذ کشی‌ها را در خانه دارید، تهیه سایر وسایل چندان سخت نیست. بعد از آن که همه وسایل موردنیاز این کاردستی را تهیه کردید، برای ساخت این کاردستی با کاغذ رنگی همراه باشید.

مراحل ساخت کاردستی گل با کاغذ کشی

برای ساخت کاردستی گل با کاغذ کشی باید اول رنگ دلخواهتان برای گل را در نظر بگیرید. صورتی؟ قرمز؟ تفاوتی ندارد! بعد از انتخاب کاغذ کشی وقت آن است که با توجه به ویدئو کاغذ را به شکل گل بپیچید. چند گره و پیچش کافی است تا همه چیز درست شود.

حالا با کاغذ کشی سبز و چند تا لوله‌پاک‌کن سافه و برگ‌ها را درست کنید. ممکن است حین کار نیاز باشد چند چیز را قیچی کنید و بعد بچسبانید. پس قیچی و چسب را هم کنار دستتان بگذارید.

در آخر وقتی همه چیز را به درستی کنار هم چسباندید، کاردستی گل با کاغذ کشی تمام و آماده خواهد شد. شما می‌توانید این کاردستی را برای تزیین میز کنار سالن، میز کار، اتاق کودکان و… در نظر بگیرید. قبل ساخت این گل‌ها رنگ دکوراسیون خانه خود را در نظر داشته باشید و سعی کنید همه چیز را طوری انتخاب کنید که رنگ‌ها کاملا به هم بیایند.

پرسش‌های متداول درباره کاردستی گل با کاغذ کشی

وسایل موردنیاز کاردستی گل با کاغذ کشی چیست؟
کاغذ کشی سبز و صورتی، چسب، قیچی، سیم نازک یا لوله‌پاک‌کن و… مهم‌ترین وسایل ساخت این کاردستی هستند.
این کاردستی برای چه رده سنی است؟
این کاردستی کاربردی هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مناسب است. حتی اگر در ساخت کاردستی مبتدی هستید، از پس ساخت این کاردستی برمی‌آیید.
ساخت کاردستی گل با دستمال کاغذی چقدر طول می‌کشد؟
ساخت این کاردستی حدود 2 تا 3 ساعت زمان نیاز دارد.

اشتراک گذاری: