توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

کاردستی با کاغذ یا همان اوریگامی با کمترین وسایل اولیه برای ساخت کاردستی همراه است. شما می‌توانید اوریگامی قورباغه پرشی را فقط با کمی کاغذ رنگی آن هم با رنگ دلخواهتان بسازید.

کاردستی با کاغذ گاهی آنقدر ساده است که در حوزه اوریگامی قرار می‌گیرد. مثلا ساخت کاردستی آموزش اوریگامی قورباغه پرشی یکی از جذاب‌ترین انواع اوریگامی است که برای ساخت آن فقط به کاغذ نیاز دارید.

مراحل ساخت اوریگامی قورلاغه

شما می‌توانید مثل کاردستی خرگوش با کاغذ رنگی، کاغذ رنگی سبز یا هر رنگ دلخواه دیگری را برای ساخت کاردستی اوریگامی قورباغه پرشی استفاده کنید. چه اشکالی دارد که قورباغه نارنجی یا آبی باشد؟ همه چیز به انتخاب خودتان بستگی د ارد.

بعد از اینکه مثل درست کردن قلب با کاغذ رنگ کاغذ دلخواهتان را برای ساخت اوریگامی قورباغه انتخاب کردید، در ادامه با کاغذ رنگی همراه باشید تا آموزش ویدئویی اوریگامی قورباغه را مثل اوریگامی گربه پرشی یاد بگیرید.

در آموزش این کاردستی کودکانه هیچ چیز از تا زدن درست و اصولی مهم‌تر نیست. شما باید با دقت ویدئوی اوریگامی قورباغه ساده را تماشا کنید تا بتوانید تاهای درستی روی کاغذ بزنید.

بی‌شک مثل آدمک کاغذی از نتیجه نهایی هیجان‌زده خواهید شد، چراکه در این آموزش درباره روش ساخت اوریگامی قورباغه سه بعدی از انواع کاردستی حیوانات توضیح داده‌ایم. این حیوان دوزیست جذاب سه بعدی، می‌تواند جهش‌های بزرگی بزند و شما را شیفته خود خواهد کرد.

اگر به ساخت اوریگامی قورباغه آسان علاقه دارید، اموزش درست کردن ستاره با کاغذ را هم امتحان کنید.

پرسش‌های متداول درباره اوریگامی قورباغه

وسایل موردنیاز اوریگامی قورباغه چیست؟
برای ساخت کاردستی اوریگامی قورباغه فقط به کاغذ رنگی نیاز دارید. می‌توانید رنگ آن را هم سبز یا هر رنگ دلخواه دیگر انتخاب کنید.
این کاردستی برای چه رده سنی است؟
اوریگامی قورباغه برای بازی و سرگرمی کودکان است، اما از آنجا که ساخت آن کمی پیچیدگی دارد، به همکاری و همراهی بزرگسالان نیاز است.
این کاردستی با چه رنگ کاغذی ساخته می‌شود؟
شما می‌توانید اوریگامی قورباغه را با کاغذ رنگی سبز، نارنجی یا هر رنگ دلخواه دیگری بسازید.

اشتراک گذاری: