توضیحات ویدئو

کاردستی بازیافتی از خلاقانه‌ترین انواع کاردستی است. شما می‌توانید با این نوع کاردستی ثابت کنید وسایل خانه دورریختنی نیستند. مثلا ساخت کاردستی گلدان با بطری نوشابه یا کاردستی جامدادی رومیزی با بطری نوشابه یکی از رایج‌ترین انواع این کاردستی است. حتی می‌توانید یک کاردستی ماشین با کاغذ هم برای کودک خود درست کنید.

مراحل ساخت کاردستی گلدان فیتیله‌ای

تقریبا در هر خانه‌ای می‌توانید چند بطری نوشابه پیدا کنید که در آن گل‌های کوچک و بزرگ را گذاشته‌اند. حالا در این آموزش ساخت کاردستی گلدان فیتیله‌ای با بطری نوشابه را به شکل زیباتری یاد می‌گیرید تا به جای بطری‌های بی‌رنگ و روح نوشابه گلدان چشم‌نواز و زیباتری داشته باشید.

برای ساخت این کاردستی بازیافتی به ماژیک، بطری نوشابه، چسب نواری پهن، چسب حرارتی، چسب کاغذی، کاموا یا کناف، کاتر برای بُریدن بطری و کمی رنگ نقاشی ساده نیاز دارید. اگر همه وسایل را تهیه کردید، برای ساخت کاردستی با کاغذ رنگی همراه باشید.

در این کاردستی مهم‌ترین کار پیچیدن کناف به دور بدنه بطری است. بقیه مراحل خیلی ساده هستند و سریع انجام می‌شوند. بنابراین حواستان باشد برای پیچیدن کاموا به دور بطری صبر و حوصله کافی داشته باشید و این مرحله را با عجله انجام ندهید.

اگر به ساخت گلدان در خانه علاقه دارید، کاردستی گلدان بتنی را هم امتحان کنید.

پرسش‌های متداول درباره ساخت کاردستی گلدان فیتیله‌ای

وسایل موردنیاز کاردستی گلدان با بطری نوشابه چیست؟
کافی است ماژیک، بطری نوشابه، چسب و کاتر داشته باشید تا این کاردستی کم هزینه و ساده را بسازید.
این کاردستی برای چه رده سنی است؟
کاربرد این کاردستی برای نوجوانان است، اما آن‌ها ممکن است برای ساخت کاردستی گلدان با بطری نوشابه به کمک بزرگسالان نیاز داشته باشند.
با چه بطری این کاردستی ساخته می‌شود؟
شما می‌توانید هم با بطری نوشابه و هم با بطری دوغ یا سایر نوشیدنی‌هایی که بطری پلاستیکی دارند، این کاردستی را بسازید.

اشتراک گذاری:

نظر خود را در مورد متن بالا ثبت کنید