توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

اوریگامی گربه پرشی یکی از هیجان‌انگیزترین انواع اوریگامی است که بعد ساخت آن می‌توانید کودکتان را ساعت‌ها سرگرم کنید. کافی است ویدئوی آموزشی کاردستی گربه پرشی را ببینید و برای ساخت این کاردستی دست به کار شوید.

اگر می‌خواهید کودکتان را تنها در عرض چند دقیقه سر ذوق بیاورید و هیجان‌زده کنید، کافی است اوریگامی گربه پرشی کاغذ رنگی را برای او درست کنید. کاردستی اوریگامی گربه پرشی بدون هیچ وسیله اضافه‌ای می‌توانید تا ساعت‌ها کودکتان را سرگرم کند.

مراحل ساخت کاردستی اوریگامی گربه پرشی

برای ساخت کاردستی اوریگامی گربه پرشی کافی است مثل کاردستی خرگوش کاغذی به رنگ دلخواهتان تهیه کنید و بعد همه مراحل را با دقت از روی ویدئوی آموزش کاردستی گربه پرشی با کاغذ پیش ببرید.

بد نیست بدانید جز کاغذ رنگی و شاید یک ماژیک ساده برای رسم چشم و سبیل گربه در ساخت کاردستی اوریگامی گربه پرشی مثل کاردستی آدمک به هیچ وسیله دیگری حتی قیچی و چسب نیاز ندارید.

تنها موضوعی در ساخت این کاردستی کودکانه اهمیت دارد، توجه به تای کاغذ در مراحل مختلف است که نتیجه نهایی را برایتان رقم می‌زند. می توانید با درست کردن قایق با کاغذ رنگی هم خودتان سرگرم شوید هم کودکتان.

اگر دوست دارید خودتان را برای درست کردن چنین کاردستی‌هایی به چالش بکشید، کاردستی اوریگامی قورباغه پرشی هم انتخاب متفاوتی خواهد بود.

پرسش‌های متداول درباره کاردستی اوریگامی گربه پرشی

کاردستی اوریگامی گربه پرشی مناسب چه رده سنی است؟
هرچند این کاردستی برای کودکان و نوجوانان مناسب است، ولی بزرگسالان باید برای ساخت آن به کودکان کمک کنند.
چه وسایلی برای ساخت کاردستی اوریگامی گربه پرشی نیاز است؟
برای ساخت این کاردستی تنها به کاغذ نیاز دارید. در بعضی بخش‌ها کمی چسب و البته قیچی به کیفیت ساخت این اوریگامی کمک می‌کند.
اگر کاغذ نداشتیم، چه وسیله جایگزینی وجود دارد؟
شما می‌توانید به جای کاغذ ساده از کاغذ رنگی برای ساخت این اوریگامی استفاده کنید.

اشتراک گذاری:
نظرات (2)

برای ارسال نظر ابتدا باید در سایت وارد شوید.