توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

کاردستی گل فومی تنها با چند ورقه فوم ساخته می‌شود و برخلاف ظاهر پیچیده و ظریفش خیلی ساده درست می‌شود. شما می‌توانید بعد از تهیه فوم با رنگ دلخواهتان این کاردستی گل زیبا را براساس ویدئو درست کنید.

کاردستی گل یکی از آن کاردستی‌هایی است که می‌توانید آن را با هر وسیله‌ای درست کنید. کاردستی گل کاغذی، کاردستی گل پارچه‌ای، کاردستی گل مقوایی و… همه‌وهمه طرفداران خودشان را دارند. کاردستی گل فومی هم یکی از رایج‌ترین انواع کاردستی گل است که برای ساخت کاردستی‌های حرفه‌ای به کارتان می‌آید.

برای ساخت این کاردستی کافی است فوم با رنگ دلخواهتان تهیه کنید. علاوه‌بر فوم به مداد شمعی برای رنگ‌آمیزی بخش‌هایی از فوم نیاز خواهید داشت. شکل و فرم‌دهی به گل‌ها هم تنها با یک اتوی داغ شدنی است. پس اتو، روبان برای برگ‌ها و سیم مخصوص گل‌سازی هم برای ساقه کاردستی گل فومی آماده کنید و کنار دستتان بگذارید.

از دیگر وسایلی که برای ساخت کاردستی گل فومی به آن نیاز دارید کاغذ کشی و چسب است. در آخر وقتی همه وسایل موردنیاز ساخت کاردستی گل فومی را آماده کردید، ویدئو را تماشا کنید و مرحله‌به‌مرحله ساخت کاردستی گل فومی را پیش ببرید.

اگر شما هم از این روش برای ساخت کاردستی گل فومی استفاده کردید، نظرتان را درباره آن با سایر مخاطبان کاغذ رنگی در میان بگذارید. در صورتی که به ساخت این نوع کاردستی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم کاردستی ساخت دریم کچر را هم امتحان کنید.

پرسش‌های متداول درباره کاردستی گل فومی

کاردستی گل فومی مناسب چه رده سنی است؟
این کاردستی برای بزرگسالان مناسب است و در گروه کاردستی‌های حرفه‌ای قرار دارد.
چه وسایلی برای ساخت کاردستی گل فومی نیاز است؟
این کاردستی از فوم، چسب، سیم مخصوص گل‌سازی، روبان و… ساخته می‌شود. البته تجهیزاتی مثل قیچی، اتو و… هم موردنیاز است.
اگر فوم نداشتیم، چه وسیله جایگزینی وجود دارد؟
از آنجا که پایه اصلی ساخت کاردستی گل فومی همین فوم است، شما نمی‌توانید بدون وجود فوم این کاردستی را درست کنید.

اشتراک گذاری: