توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

کاردستی زیرلیوانی گربه که برای رده سنی نوجوانان مناسب است، یک کاردستی ساده با نمد است که می‌تواند برای هر کودک و نوجوانی جذاب باشد. اگر نوجوان شما برای بار اول کاردستی با پارچه را امتحان می‌کند، بهتر است در ساخت این کاردستی به او کمک کنید.

کاردستی زیرلیوانی گربه یکی از کاردستی‌های مناسب برای رده سنی نوجوانان است. خیلی از نوجوانان که دوست دارند کاردستی و دست‌سازه‌های خودشان را داشته باشند، می‌توانند از این کاردستی با پارچه ایده بگیرند و زیرلیوانی حیوانی ویژه خودشان را درست کنند. مثلا کاردستی زیرلیوانی پاندا، ماهی، کفشدوزک و…. انتخاب‌های متفاوتی برای نوجوانان است.

برای ساخت کاردستی زیرلیوانی گربه‌ای به مقوا، مداد، نمد، گچ، قیچی، نخ و سوزن، الیاف مصنوعی یا کمی پنبه نیاز دارید. رنگ نمد را به دلخواه خودتان انتخاب کنید و البته برای مقوا هم تفاوتی ندارد از کاغذ الگو استفاده کنید یا نوع دیگری از مقواها!

این کاردستی زیرلیوانی گربه مثل دوخت دامن توتو یک انتخاب متفاوت برای نمایش خلاقیت نوجوانان است و می‌تواند به آن‌ها برای داشتن یک هویت خلاقانه کمک کند. اگر شما هم دوست دارید این کاردستی زیرلیوانی گربه را درست کنید، کافی است وسایل موردنیاز آن را تهیه کرده و بعد تا پایان ویدئو با کاغذ رنگی همراه باشید.

یادتان باشد اگر از این کاردستی حرفه ای خوشتان آمد، کاردستی کیف کارت نمدی را هم امتحان کنید. اگر هم به جای پارچه دوست دارید با فلز کاردستی درست کنید، کاردستی جغد فلزی را امتحان کنید.

پرسش‌های متداول درباره کاردستی زیرلیوانی گربه

کاردستی زیرلیوانی گربه مناسب چه رده سنی است؟
این کاردستی برای نوجوانان و بزرگسالان مناسب است و برای ساخت آن بزرگسالان باید به نوجوانان کمک کنند.
چه وسایلی برای ساخت کاردستی زیرلیوانی گربه نیاز است؟
برای ساخت این کاردستی به مقوا، مداد، نمد، گچ، قیچی، نخ و سوزن، الیاف مصنوعی یا کمی پنبه نیاز دارید.
اگر کاغذ نداشتیم، چه وسیله جایگزینی وجود دارد؟
شما می‌توانید به جای کاغذ الگو از کاغذ ساده برای ساخت این کاردستی زیرلیوانی گربه استفاده کنید.

اشتراک گذاری: