توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

کاردستی جا نانی یک کاردستی حرفه‌ای برای آن‌هایی است که دوست دارند با پارچه دوخت‌ودوز کنند. این کاردستی کاربردی کمک می‌کند برای سرو نان سر میز غذا از سبدهای دلخواهتان استفاده کنید.

کاردستی جا نانی یک کاردستی ساده، سریع و البته کاربردی است. شما می‌توانید این کاردستی را برای سرو نان سر میز غذا درست کنید. با ساخت این کاردستی دیگر نیازی به خرید سبد نان نیست. شما می‌توانید این کاردستی را در ابعاد مستطیل یا مربع درست کنید.

اگر می‌خواهید این کاردستی را درست کنید، مثل کاردستی چراغ خواب ایستاده با مقوا با کاغذ رنگی همراه شوید.

مراحل ساخت کاردستی جا نانی

برای ساخت کاردستی جا نانی به مقوا ضخیم کارتونی، کاموا و کمی پارچه برای دوخت‌ودوز نیاز دارید. بعد از اینکه مقوا را در ابعاد موردنظرتان چسباندید، باید کاموا را به آرامی دورتادور سبد بپیچید تا بدنه سبد به طور کامل پوشانده شود.

بعد از آن نوبت به اندازه‌گیری پارچه است. بعد از اندازه گرفتن پارچه وقت دوخت‌ودوز است. شما می‌توانید چند رنگ پارچه مختلف را برای کاردستی جا نانی انتخاب کنید تا در مناسبت‌های مختلف سبدهای رنگارنگ متنوعی داشته باشید.

در آخر اگر پارچه ساده کاردستی برایتان کافی نیست، از وسایل تزیینی دیگر هم استفاده کنید.

پرسش‌های متداول درباره کاردستی جا نانی

وسایل موردنیاز کاردستی جا نانی چیست؟
کافی است کمی نخ کاموا، کارتون مقوایی ضخیم، ، چسب کاغذی و پارچه طرح دلخواهتان را داشته باشید. وسایل دیگر مثل قیچی و چسب حرارتی ابزار کمکی ساخت این کاردستی هستند.
این کاردستی برای چه رده سنی است؟
کاربرد این کاردستی برای بزرگسالان است. برای ساخت کاردستی جا نانی باید کاردستی با پارچه و دوخت‌ودوز را بلد باشید.
ساخت کاردستی جا نانی چه مدت زمان می‌برد؟
این کاردستی حدود 2 ساعت زمان نیاز دارد، اما بسیار ساده است.

اشتراک گذاری:

نظر خود را در مورد متن بالا ثبت کنید