توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

ساخت کاردستی گل کاغذی یکی از ساده‌ترین انواع کاردستی حرفه‌ای بزرگسالان است. اگر شما هم به ساخت کاردستی گل حرفه‌ای علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم این آموزش کاردستی گل را از دست ندهید.

اگر می‌خواهید یک کاردستی گل ساده اما متفاوت درست کنید، این آموزش کاردستی گل کاغذی را از دست ندهید. در این آموزش می‌توانید گل‌های کاغذی زیبایی با گلبرگ‌های پر و در رنگ‌های متنوع درست کنید. کاردستی گل کاغذی حرفه‌ای ظاهری بسیار زیبا و واقعی دارد، اما ساخت آن برخلاف ظاهر پیچیده‌اش مثل نقاشی دسته گل خیلی ساده و راحت است.

اگر می‌خواهید همراه کاغذ رنگی ساخت این کاردستی را شروع کنید، کاغذ رنگی‌های موردعلاقه‌تان با رنگ‌های جذاب را انتخاب کنید و آستین بالا بزنید. کاغذ رنگی، قیچی و چسب همه چیزی است که برای ساخت کاردستی گل کاغذی موردنظرتان به آن‌ها نیاز دارید. همچنین می‌توانید کاردستی با چسب حرارتی دخترانه را هم یاد بگیرید و علاوه بر دسنه‌گل وسایل دیگری را هم به‌ راحتی در خانه بسازید.

برای درست کردن این کاردستی گل کاغذی باید گلبرگ‌های زیادی درست کنید. بعد از آماده کردن گلبرگ‌ها وقت آن است که آن‌ها را با چینش خاصی روی هم قرار دهید تا کاردستی گل زیبایتان تکمیل شود.

اگر از ساخت کاردستی گل لذت می‌برید، احتمالا آموزش ساخت کاردستی گل با کاغذ شیرینی یا ساخت کاردستی گل با بوم نقاشی هم برایتان خوشایند است.

پرسش‌های متداول درباره کاردستی گل کاغذی ساده

کاردستی گل کاغذی ساده مناسب چه رده سنی است؟
این کاردستی برای بزرگسالان مناسب است و در گروه کاردستی‌های حرفه‌ای قرار دارد.
چه وسایلی برای ساخت کاردستی گل کاغذی نیاز است؟
برای ساخت کاردستی گل کاغذی تنها به کاغذ رنگی با رنگ دلخواه و چسب و قیچی نیاز دارید.
اگر کاغذ رنگی نداشتیم، چه وسیله جایگزینی وجود دارد؟
شما می‌توانید به جای کاغذ رنگی از کاغذ ساده هم استفاده کنید، هرچند زیبایی کاغذ رنگی را ندارد.

اشتراک گذاری:
نظرات (1)

برای ارسال نظر ابتدا باید در سایت وارد شوید.