توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

کاردستی جا شمعی گچی از انواع کاردستی های حرفه‌ای برای بزرگسالان است که با استفاده از گچ ساخته می‌شود. شما می‌توانید این کاردستی را بسازید و آن را به دوستانتان هدیه کنید.

اگر ساخت مجسمه با گچ از سرگرمی‌ها و تفریحات شماست، احتمالا ساخت کاردستی جا شمعی گچی یکی از گزینه‌های جالب برایتان خواهد بود. کاردستی با گچ در گروه انواع کاردستی حرفه‌ای و برای بزرگسالان است که می‌تواند به رشد خلاقیت شما کمک کند. در این مطلب آموزش کاردستی با گچ و ساخت جا شمعی را در کاغذ رنگی خواهید دید.

مثل کاردستی با چسب حرارتی و کاغذ ساخت مجسمه با گچ هم به لطف وسایل اولیه ساده و در دسترس، هم راحت و هم هیجان‌انگیز است. اگر می‌خواهید کاردستی جا شمعی گچی را درست کنید، کافی است یک بادکنک، کمی گچ سفید، آب، کاغذ برده مثل بریده روزنامه، یونولیت، چسب حرارتی، سمباده نرم، کاردک، رنگ و وسایل تزیینی مختلف را کنار دستتان بگذارید و این ویدیو را تماشا کنید.

اگر به ساخت کادرستی با گچ علاقه دارید، شاید درست کردن مجسمه گوزن گچی هم برایتان جذاب باشد. شما می‌توانید این دست‌سازه‌های گچ زیبا را به دوستانتان هدیه کنید.

پرسش‌های متداول درباره کاردستی جا شمعی گچی

کاردستی جا شمعی گچی مناسب چه رده سنی است؟
این کاردستی برای بزرگسالان مناسب است و در گروه کاردستی‌های حرفه‌ای قرار دارد.
چه وسایلی برای ساخت کاردستی جا شمعی گچی نیاز است؟
برای ساخت کاردستی جا شمعی گچی به یک بادکنک، کمی گچ سفید، آب، کاغذ برده مثل بریده روزنامه، یونولیت، چسب حرارتی، سمباده نرم، کاردک و رنگ یا وسایل تزیینی دیگر نیاز دارید.
اگر یونولیت نداشتیم، چه وسیله جایگزینی وجود دارد؟
اسفنج گل یا مقوای ضخیم بریدن الگو هم گزینه‌های جایگزین یونولیت هستند، اما هیچ کدام به اندازه یونولیت کارآمد و خوب نیست.

اشتراک گذاری:

نظر خود را در مورد متن بالا ثبت کنید