توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

در این مطلب از کاغذرنگی طرز تهیه پیتزا کاسه‌ای به‌صورت ویدئویی را یاد خواهید گرفت. پیتزا کاسه‌ای نوعی پیتزا با روش پخت ساده و آسان است و برای زمان‌هایی که وقت کافی برای پخت‌وپز ندارید، انتخابی فوق‌العاده خواهد بود. در حالت عادی این پیتزا با پپرونی و مخلفاتی مثل برگ ریحان، فلفل و… درست می‌شود، اما شما می‌توانید برای درست کردن آن از مواد دلخواه کمک بگیرید.

پیتزا کاسه ای یک غذای عالی با روش پخت ساده و آسان است. این غذای عالی در کمترین زمان ممکن آماده می‌شود و می‌توانید خیلی سریع آن را تهیه کنید. بنابراین تهیه آن برای زمانی که وقت کافی برای پخت پیتزای خانگی ندارید، یک انتخابی عالی است. در طرز تهیه پیتزا کاسه ای به یک نان گرد بزرگ، مقداری پپرونی، پنیر موزارلا، برگ ریحان تازه، فلفل دلمه‌ای، سس مارینارا و پنیر چدار نیاز دارید. مواد مورد نیاز را آماده کرده و با ویدئو طرز تهیه پیتزا کاسه ای سایت کاغذرنگی همراه شوید.

اگر همه مواد گفته شده را در خانه ندارید یا ترجیح می‌دهید به جای آن‌ها از مواد اولیه دیگری استفاده کنید، محدودیتی نخواهید داشت. کافی است مواد اولیه دلخواهتان را آماده کنید و به همین شیوه پیتزا را بپزید.


اشتراک گذاری:

نظر خود را در مورد متن بالا ثبت کنید