به‌طور معمول نقاشی برای بیشتر افراد کار آسانی نیست. شاید برای شما نیز بارها پیش آمده که فرزندتان راهکاری برای کشیدن یک نقاشی پرسیده و نتوانسته‌اید او را برای انجام این کار راهنمایی کنید. اما فراموش نکنید آموزش نقاشی به کودکان برای افزایش خلاقیت کودک بسیار اهمیت دارد. ما در این مطلب از کاغذرنگی سعی داریم که به‌شما نحوه کشیدن نقاشی گلابی کودکانه را به‌صورت مرحله‌به‌مرحله آموزش دهیم.

با یادگیری این آموزش تصویری و ساده می‌توانید شکل میوه‌های مختلف مانند گلابی را برای فرزندتان بکشید و با این کار علاوه‌بر گذراندن اوقاتی خوش کنار او، میوه‌ها، حیوانات مانند نقاشی شیر کودکانه یا اعداد را با نقاشی به فرزندتان بیاموزید.

مرحله اول

مانند عکس، تصویر اولیه‌ای از یک گلابی بکشید. اگر این تصویر کمی کج‌ومعوج است، نگران نباشید. با چند بار تکرار و تمرین شکل حرفه‌ای‌تری برای نقاشی گلابی کودکانه خواهید کشید.

نقاشی گلابی کودکانه

مرحله ‌دوم تصویر گلابی کودکانه

کمی انحنا به کف تصویر اولیه دهید تا مانند گلابی واقعی شود. حتی می‌توانید در گودی انتهای گلابی چند خط کوچک بکشید تا انتهای گلابی بهتر و واقعی‌تر به نظر برسد.

کشیدن گلابی برای کودک

مرحله ‌سوم

در این مرحله از نقاشی گلابی چوبی را بکشید که بالای گلابی قرارگرفته و آن‌ را به درخت متصل می‌کند.نقاشی گلابی کودکانه

مرحله چهارم نقاشی گلابی

طرح دلخواه خود را روی نقاشی گلابی کودکانه بکشید. می‌توانید طرح غمگین، شاد یا هر شکل موردعلاقه‌تان را برای این میوه بکشید. البته پیشنهاد می‌کنیم اگر این تصویر را برای کودکان تهیه می‌کنید، شکلی خندان روی آن رسم کنید.

کشیدن گلابی برای کودک

مرحله پنجم

تصویر گلابی کودکانه شما تمام شده است؛ حال می‌توانید این نقاشی زیبا را به‌صورت دلخواه رنگ بزنید. برای رنگ این نقاشی لزومی ندارد از رنگ زرد که رنگ واقعی میوه است، استفاده کنید. شما می‌توانید به جای آن از رنگ‌های مختلف برای رنگ‌آمیزی این تصویر استفاده کنید.

نقاشی گلابی کودکانه

گلابی از آن‌دسته میوه‌های زیبا و خوشمزه محسوب می‌شود که به‌طور معمول کشیدن آن اندکی دشوار است. با این راه می‌توان به‌سادگی هر چه تمام‌تر این میوه را نقاشی کرد. اگر شما راه‌های دیگری برای کشیدن نقاشی گلابی درنظر دارید با کاغذرنگی به‌اشتراک بگذارید.