توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

اگر اتاقتان جای کمی دارد و می‌خواهید با کمترین هزینه یک شلف درست‌وحسابی برای آن تهیه کنید، می‌توانید کاردستی شلف کارتنی را درست کنید. این کاردستی به جمع‌آوری وسایل و نظافت بیشتر اتاق کمک می‌کند.

هرچند خرید وسایل آماده برای دکوراسیون و چیدمان اتاق خیلی راحت‌تر است، اما گاهی چه از نظر صرفه‌جویی در هزینه‌ها و از چه از نظر رشد خلاقیت، افراد دوست دارند خودشان وسایل اتاق را درست کنند یا تزیین ستون خانه با ساده ترین وسایل را انجام دهند. ساخت شلف کارتنی دست‌ساز یکی از همین وسایل است که ساخت آن می‌تواند به جمع‌وجور کردن اتاق بیشتر کمک کند.

برای ساخت کاردستی شلف کارتنی کافی است مقوای خیلی ضخیم یا بهتر از آن کارتن مقوایی ضخیم داشته باشید. این کارتن‌ها با کمی چسب می‌تواند یکی از بهترین شلف‌ها برای تزیین اتاق و جمع‌آوری وسایل باشد. بعد از اینکه همه وسایل موردنیاز را تهیه کردید، می‌توانید مقواها را با شکل‌های مربعی یا چند ضلعی کنار هم بچسبانید تا کاردستی شلف کارتنی با همان شکلی که دوست دارید، آماده شود.

نکته مهم ساخت کاردستی شلف کارتنی این است که برای افزایش ضخامت و البته مقاومت این شلف باید چند لایه مقوا را روی هم قرار دهید و به شکل چند لایه به هم بچسبانید.

اگر شما هم مثل کاردستی تابلو خوشامدگویی این کاردستی شلف کارتنی را درست کردید، می‌توانید نظرتان را درباره آن با ما درمیان بگذارید.

پرسش‌های متداول درباره کاردستی شلف کارتنی

کاردستی شلف کارتنی مناسب چه رده سنی است؟
این کاردستی برای نوجوانان مناسب است و در گروه کاردستی‌های حرفه‌ای قرار دارد.
چه وسایلی برای ساخت کاردستی شلف کارتنی نیاز است؟
برای ساخت کاردستی شلف کارتنی به چسب چوب، کارتن یا مقوای ضخیم و چسب نواری نیاز دارید.
اگر کارتن نداشتیم، چه وسیله جایگزینی وجود دارد؟
به جای کارتن می‌توانید از مقواهای خیلی ضخیم در چند لایه استفاده کنید. البته کیفیت کارتن خیلی بیشتر است.

اشتراک گذاری: