توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

ساخت تفنگ آب پاش یکی از انواع ساخت کاردستی با وسایل بازیاقتی است. شما برای ساخت این تفنگ فقط به یک بطری نوشابه، سرنگ و چسب نواری نیاز دارید و بعد می‌توانید بازی هیجان‌انگیزی را شروع کنید.

تفاوتی ندارد در روزهای گرم تابستان باشید یا روزهای سرد زمستان! بازی با تفنگ آب پاش در هر حالی هیجان خودش را دارد؛ اما مهم‌ترین چیز در این بازی ساخت کاردستی تفنگ آب پاش درست‌وحسابی است که بتوانید ساعت‌ها با آن‌ها سرگرم شوید. اگر شما هم می‌خواهید چنین کاردستی را درست کنید، با کاغذ رنگی همراه باشید.

مراحل ساخت کاردستی تفنگ آب پاش

یک بطری نوشابه کوچک، چسب نواری پهن و سرنگ مهم‌ترین وسایل ساخت این کاردستی هستند. احتمالا وسایل موردنیاز در ساخت این کاردستی تفنگ آب پاش با بطری نوشابه در هر خانه‌ای به راحتی پیدا شوند. شما می‌توانید با داشتن این وسایل و کمی چسب حرارتی این کاردستی پسرانه تابستانی را درست کنید.

همان‌طور که کاربردهای جالب برق ناخن شما را شگفت‌زده خواهد کرد، کاربردهای گوناگون بطری نوشابه و سرنگ برای درست‌کردن کاردستی با وسایل بازیافتی هم برایتان عجیب خواهد بود؛ چراکه این نوع کاردستی‌ها خیلی زیاد هستند.

اگر شما هم کاردستی تفنگ آب پاش با بطری نوشابه را ساختید، نظرتان را درباره آن با مخاطبان کاغذ رنگی در میان بگذارید.

پرسش های متدوال درباره کاردستی تفنگ آب پاش

برای ساخت کاردستی تفنگ آب پاش به چه وسایلی نیاز دارید؟
برای ساخت کاردستی تفنگ آب پاش به یک بطری نوشابه کوچک، چسب نواری پهن و سرنگ مهم‌ترین وسایل ساخت این کاردستی هستند. . البته وسایل جانبی مثل قیچی و… را هم باید کنار دستتان بگذارید.
ساخت کاردستی تفنگ آب پاش مناسب چه رده سنی است؟
این کاردستی با مراحلی ساده مناسب نوجوانان است. البته ممکن است کودکان هم بعد از ساخت کاردستی تفنگ آب پاش از آن خوششان بیاید.
ساخت کاردستی تفنگ آب پاش چقدر طول می‌کشد؟
ساخت این کاردستی برای افرادی که مبتدی هستند، کمی زمان‌بر است. با این حال اگر حرفه‌ای هستید، ساخت آن کمتر از ۱ ساعت از شما وقت خواهد گرفت.

اشتراک گذاری: