توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

وسایل دور ریختنی مثل شیشه مربا یکی از مهم‌ترین وسایل برای ساخت کاردستی هستند. شما می‌توانید با کمی نخ کنافی و شیشه مربا یک جامدادی رو میزی ساده برای خودتان بسازید.

هرچند اسم آن‌ها وسایل دورریختنی است، اما گاهی وسایل اصلی ساخت کاردستی‌هایی مثل کاردستی جامدادی رومیزی هستند. بنابراین قبل از اینکه بخواهید وسایل بدون استفاده خانه را دور بریزید، به این فکر کنید آیا برای ساخت کاردستی بازیافتی نمی‌توانید از آن‌ها استفاده کنید؟ در ادامه با کاغذ رنگی همراه باشید تا یک کاردستی ساده مثل کاردستی ماشین با مقوا با وسایل دورریختنی خانه بسازید.

مراحل ساخت کاردستی جامدادی رومیزی

برای ساخت کاردستی جامدادی رومیزی با شیشه مربا کافی است یک شیشه مربا، کمی نخ کنافی، چسب کاغذی و رنگ ساده نقاشی داشته باشید. این کاردستی مثل درست کردن مایع حباب ساز به قدری ساده است که بدون چسب کاغذی و رنگ ساده هم ساخته می‌شود.

وسایلی مثل قیچی و چسب حرارتی هم از ضروریات ساخت هر کاردستی حرفه ای یا حتی کاردستی کودکانه است.

مهم‌ترین مرحله ساخت کاردستی جامدادی رومیزی پیچیدن کاموا یا کناف به دور بدنه شیشه‌ای مرباست. این مرحله را با سرعت و دقت و حوصله کافی پیش ببرید تا خروجی کار دقیقا همانی بشود که می‌خواهید.

اگر شما هم کاردستی جامدادی رومیزی با شیشه مربا را ساختید، نظرتان را درباره آن با مخاطبان کاغذ رنگی در میان بگذارید.

پرسش‌های متداول درباره ساخت کاردستی جامدادی رومیزی

وسایل موردنیاز کاردستی جامدادی رومیزی چیست؟
کافی است کمی نخ کنافی، یک شیشه مربا، چسب کاغذی و رنگ نقاشی داشته باشید. وسایل دیگر مثل قیچی و چسب حرارتی ابزار کمکی ساخت این کاردستی هستند.
این کاردستی برای چه رده سنی است؟
کاربرد این کاردستی برای نوجوانان است، اما آن‌ها ممکن است برای ساخت کاردستی جامدادی رومیزی به کمک بزرگسالان نیاز داشته باشند.
با چه شیشه‌ای این کاردستی ساخته می‌شود؟
شما می‌توانید هم با شیشه مربا و ترشی و هم با شیشه مناسب دیگر این کاردستی جامدادی رومیزی را بسازید.

اشتراک گذاری:

نظر خود را در مورد متن بالا ثبت کنید