توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

دستبندهای مهره ای یکی از زیباترین و به‌روزترین انواع دستبندهای دخترانه و حتی پسرانه هستند که این روزها طرفداران زیادی دارند. اگر می‌خواهید نحوه ساخت دستبند مهره ای را یاد بگیرید، این ویدئوی آموزشی را از دست ندهید.

چند سالی است که ساخت دستبند مهره ای چه دخترانه و چه پسرانه خیلی محبوب شده است. آن‌هایی که به این نوع دستبند مهره ای علاقه دارند، سعی کرده‌اند با مهره‌های رنگارنگ گوناگون انواع این دستبند را درست کرده و به تناسب رنگ و مدل لباس‌هایشان آن‌ها را استفاده کنند.

اگر شما هم به درست کردن دستبند با مهره علاقه دارید و می‌خواهید یک ظاهر متفاوت برای خودتان درست کنید، می‌توانید با آموزش ویدئویی ساخت دستبند مهره ای در مجله کاغذ رنگی این کاردستی حرفه‌ای زیبا را بسازید.

این کاردستی درست مثل ساخت بند ساعت پارچه ای ساده و سریع است و وقت زیادی از شما نمی‌گیرد. علاوه‌براین وسایل موردنیاز ساخت دستبند مهره ای در دسترس هستند و تهیه آن‌ها دشوار نیست.

برای ساخت کاردستی خانگی دستبند مهره ای به نخ دستبند، منقاش، حدید، آویز دستبند و مهره نیاز دارید. وسایل دیگر مثل قیچی، چسب کاغذی و فندک را هم کنار دستتان بگذارید تا حین کار سرعتتان کم نشود. بعد از پایان کار یک دستبند مهره ای خیلی زیبا خواهید داشت.

اگر شما هم ساخت کاردستی حرفه ای دستبند مهره ای را امتحان کرده‌اید، نظرتان را درباره آن با مخاطبان کاغذ رنگی در میان بگذارید.

پرسش‌های متداول درباره ساخت دستبند مهره ای

برای ساخت دستبند مهره ای به چه وسایلی نیاز دارید؟
برای ساخت دستبند مهره ای به نخ دستبند، منقاش، حدید، آویز دستبند و مهره نیاز دارید. البته وسایل جانبی مثل قیچی و… را هم باید کنار دستتان بگذارید.
ساخت دستبند مهره ای مناسب چه رده سنی است؟
این کاردستی با مراحلی ساده مناسب نوجوانان و بزرگسالان است. در واقع ساخت و استفاده از دستبند مهره ای برای رده سنی کودکان نیست.
ساخت دستبند مهره ای چقدر طول می‌کشد؟
ساخت این کاردستی برای افرادی که مبتدی هستند، کمی زمان‌بر است. با این حال اگر حرفه‌ای هستید، ساخت آن کمتر از ۱ ساعت از شما وقت خواهد گرفت.

اشتراک گذاری: