توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

کاردستی قایق چوب بستنی یک کاردستی معروف برای ساخت قایق است. برای ساخت این کاردستی به تعداد کافی چوب بستنی تهیه کنید و بعد ویدئو را ببینید تا مرحله به مرحله کاردستی را بسازید.

کاردستی قایق با چوب بستنی یکی از معروف‌ترین انواع کاردستی با چوب بستنی است. شما می‌توانید با تعداد کافی چوب بستنی، کش و چسب حرارتی این سازه چوبی را درست کنید. اگر می‌خواهید این کاردستی قایق را بسازید، کافی است با کاغذ رنگی همراه شوید.

مراحل ساخت کاردستی قایق

برای ساخت کاردستی قایق با چوب بستنی باید بدانید هر چوب بستنی دقیقا کجای قایق باید قرار بگیرد؟ طول هر چوب بستنی باید چقدر بلند یا کوتاه باشد؟ برای هر چوب باید چه میزان چسب استفاده شود؟

جواب همه این سوالات را در ویدئوی آموزش ساخت کاردستی قایق نشان داده‌ایم. بنابراین اگر این ویدئوی آموزش کاردستی را به طور کامل ببینید، می‌توانید همه چیز را در جای درست قرار دهید.

تنها نکته‌ای که حین ساخت این کاردستی چوبی باید حواستان به آن باشد، این است که برش چوب‌ها و سمباده‌کشی روی بخشی از آن‌ها کار حساسی است. حین انجام این دو کار هم باید تمرکز و دقت کافی داشته باشید و هم باید حواستان به دستتان باشد که آسیبی نبیند.

پرسش‌های متداول درباره کاردستی قایق با چوب بستنی

وسایل موردنیاز کاردستی قایق با چوب بستنی چیست؟
چوب بستنی، کش لاستیکی، چسب حرارتی و… مهم‌ترین وسایل ساخت این کاردستی هستند.
این کاردستی برای چه رده سنی است؟
این کاردستی کاربردی برای کودکان مناسب است. حتی اگر در ساخت کاردستی مبتدی هستید، از پس ساخت این کاردستی برمی‌آیید.
ساخت کاردستی گل با دستمال کاغذی چقدر طول می‌کشد؟
ساخت این کاردستی حدود 2 تا 3 ساعت زمان نیاز دارد.

اشتراک گذاری: