خلاصه مطلب

یکی از جذابترین طرح کیک‌ها برای تولد کودکان کیتی یا گربه صورتی دخترانه است که مطمئنا با آن آشنا هستید. در این مطلب ایده‌هایی برای تزیین کیک تولد با طرح کیتی آماده کرده‌ایم که می‌توانید آن‌ها را ببینید و اجرا کنید.

هلو کیتی یکی از شخصیت‌های محبوب کارتونی میان اغلب کودکان و به ویژه دختران است؛ اگر فرزند شما هم علاقه زیادی به کیتی دارد، با درست کردن کیک هلو کیتی برای تولد و مناسبت‌های دیگر فرزندتان را با این کیک دوست داشتنی سوپرایز کنید. در این مطلب ایده‌های مختلفی برای تزیین کیک کیتی را گفته‌ایم. اگر دنبال ایده‌ای برای تزیین کیک کیتی کودکانه هستید، با کاغذرنگی همراه باشید.

مراحل تهیه کیک کیتی

برای تهیه کیک کیتی، قبل از هرچیز باید طرح خود را مشخص کنید. اگر طرح انتخابی شما به شکلی است که بدنه کیک باید شبیه چهره کیتی باشد، کارتان به مراتب سخت‌تر خواهد بود. در عوض اگر می‌خواهید یک عروسک یا طرح ساده از کیتی را روی یک قرار دهید، می‌توانید یک کیک وانیلی یا شکلاتی ساده به شکل دایره یا مربع بپزید.

پیشنهاد می‌کنم در صورتی که در تزیین کیک کیتی یا حتی طرز تهیه اولیه آن مبتدی هستید یا چندان حوصله و زمان برای انجام آن را ندارید، راهکار دوم را برای تهیه بدنه اصلی کیک انتخاب کنید.

تزیین کیک کیتی کودکانه

پس از آن که طرح موردنظرتان را انتخاب و کیک را پختید، وقت آن می‌رسد که کیک را تزیین کنید. حالا برای تزیین کیک سه شیوه پیش روی شماست.

1. قرار دادن استیکر کیتی

این شیوه ساده‌ترین حالت است. در این حالت کافی است کیک را خامه زده و ظاهر ساده‌ای با خامه رنگی به کیک بدهید. حالا استیکر یا عروسک‌های کیتی را روی کیک قرار دهید. این طرح برای آن‌هایی که دنبال شیوه ساده و سریع کیک کیتی هستند، انتخاب خوبی است.

تزیین کیک کیتی

2. کشیدن طرح کیتی

اگر می‌خواهید خودتان طرح کیتی را روی کیک پیاده کنید، باید چند رنگ خامه تهیه کنید. همچنین ابزار و تجهیزات مختلفی هم برای این کار موردنیازتان است. اگر در تزیین کیک مبتدی هستید، اما حوصله کافی برای این کار دارید، این شیوه انتخاب بهتری برای شماست.

شما می‌توانید با نگاهی به طرح موردنظرتان کلیات خامه‌کشی را روی کیک مشخص کرده و بعد با ماسوره، قیف و هر وسیله موردنظر دیگر، طرح کیتی را با خامه روی کیک بکشید.

کیک های طرح کیتی

3. خمیر فوندانت برای تزیین کیک کیتی

در آخر اگر خودتان را در طرز تهیه و البته تزیین این کیک کودکانه و جذاب حرفه‌ای می‌دانید، خمیر فوندانت انتخاب حرفه‌ای و جذابی برای تهیه یک کیک واقعی با همه جزییات و ظریف‌کاری‌های آن است. برای این کار کافی است خامه‌های فوندانت را به تناسب شکل کیتی موردنظرتان با رنگ‌های دلخواه در نظر بگیرید.

اغلب برای استفاده از خامه فوندانت، بدنه کیک هم کاملا شبیه طرح کیتی است. در این صورت باید خامه فوندانت را به آرامی روی کیک برگردانده و بخش اضافه آن را از کیک جدا کنید. به همین ترتیب چشم، پاپیون، گوش و سایر جزییات موردنظر را روی کیک پیاده کنید.

کیک های طرح کیتی

اگر هنوز هم مطمئن نیستید کدام طرح و مدل از انواع کیک‌های کیتی انتخاب بهتری برای جشن تولد فرزند شماست، می‌توانید به طرح‌های زیر نگاهی انداخته و برای آماده کردن و تزیین کیک کیتی دلخواهتان از آن‌ها ایده بگیرید.

اشتراک گذاری:

نظر خود را در مورد متن بالا ثبت کنید