خلاصه مطلب

معمولا در اکثر روابط همۀ خانم‌ها دوست دارند برای همسرشان خاص باشند. روش‌های مختلفی برای این‌که همسرتان احساس خاص بودن کند وجود دارد. در این مطلب از کاغذ رنگی راه‌کارهایی برای ایجاد احساس خاص بودن در همسرتان را شرح داده‌ایم که با استفاده از این روش‌ها می‌توانید رابطۀ خوب و صمیمی‌تری داشته باشید.

برای ایجاد یک رابطه قوی و صمیمی شما باید کمی دانش و تلاش خود را بیشتر کنید. کمی تمرکز بیشتر روی رابطه و توجه به همسرتان می‌تواند نتایج بسیار خوبی برای شما داشته باشد که باعث حیرت شما شود. زمانی که رابطه و نوع رفتار شما نسبت به یکدیگر بهبود پیدا کند؛ به طور طبیعی همسر شما احساس خاص بودن را کنارتان تجربه خواهد کرد. در این مطلب از کاغذرنگی نکاتی را به شما خواهیم گفت که با اجرای آن‌ها می‌توانید حس خاص بودن را در همسرتان بیدار کنید.

 چه روشی در ابراز علاقه روی همسرتان تاثیرگذار است؟

طبیعی است که تمام افراد شیبیه به یکدیگر نباشند و در یک شرایط یکسان واکنش‌های مختلفی از خود نشان دهند. این موضوع درباره تاثیر رفتار و جملات شما صدق می‌کند. افراد در دریافت سیگنال‌هایی که برای رابطه یا دوستی به آن‌ها ارسال می‌شود، متفاوت عمل می‌کنند. گاهی باید با کلمات با آن‌ها صحبت کرد و گاهی با زبان بدن. اما مساله مهم سبک تاثیرپذیری همسر شماست. افراد سیگنال‌های عاطفی را به پنج روش دریافت می‌کنند:

  • جملات عاشقانه
  • گذر زمان
  • لمس بدنی
  • دریافت هدیه
  • کمک یا انجام کاری برای او

مهم‌ترین موضوع در رابطه، درک تفاوت‌ها و یافتن راه حل آن است. ممکن است شریک زندگی شما به جملات عاشقانه علاقه‌مند باشد؛ اما شما با سپری کردن زمان کنار هم علاقه‌تان را نشان دهید. به خودتان فکر کنید. ببینید تا چقدر به انجام کار‌ها با هم یا گردش‌های دونفره علاقه‌مند هستید؟ به همان میزان هم همسرتان به شنیدن جملات عاشقانه علاقه دارد. پس با شناخت زبان عشق اصلی همسرتان احساس خاص بودن را به او هدیه کنید.

روش های تاثیر گذار روی همسر برای احساس خاص بودن

 در روابطتان باهم شفاف باشید

درست است که شناخت زبان عشق همسرتان مساله مهمی است؛ اما شما باید توانایی برقراری توازن را در ارتباط با یکدیگر داشته باشید. به عبارت دیگر کافی است صادقانه از خلق‌وخوی خود با همسرتان حرف بزنید. بی‌شک با شناخت بیشتر هم، بسیاری از سوتفاهم‌ها برطرف خواهد شد. این شفافیت بزرگ‌ترین هدیه‌ای است که می‌توانید به هم دهید.

توجه داشته باشید شناخت زبان‌ عشق همسر، به معنای تمرکز بر او و خواسته‌هایش نیست، بلکه با تمرکز بر خود و مسئولیت‌هایی که دارید؛ ضمن رشد شخصیتی دوطرفه، می‌توانید بهترین ارتباط را درست کنید. ارتباطی که بدون نا‌رضایتی و با شناخت کامل از یکدیگر شکل گرفته است. در چنین رابطه‌ای هریک از طرفین می‌توانند احساس خاص بودن داشته باشند.

روابط دوستانه با همسر

 مسئولیت‌های زندگی را به صورت مشترک بپذیرید

زمانی همسر شما به واقع احساس خاص بودن می‌کند که شما ضمن شناخت و درک شرایط او، به صورت عملی به کمک او بروید. تفاوتی ندارد که زن هستید یا مرد. سعی کنید در مسئولیت‌ها‌ی زندگی، دوشادوش هم پیش رفته و به یکدیگر کمک کنید. بر اساس بررسی مجله علمی هیجانات در سال 2018، اغلب افراد درک می‌کنند که شریک زندگیشان در حال تلاش برای ساخت زندگی هر دو نفرشان است. درک این موضوع باعث می‌شود هم قدردان زحمات شریک زندگیشان باشند و هم کمی برنامه زندگی خودشان را منعطف کنند تا بتوانند همراه او باشند. این همان ارتباط و احساس خاص بودن است که دربرابر تلاش‌های همسرتان به اون هدیه می‌دهید.

پذیرفتن اهداف زندگی مشترک برای اخساس خاص بودن

 از اهداف هم حمایت کنید

هرچند رشد شخصی شما بسیار مهم است، اما نباید طوری عمل کنید که شریک زندگی شما احساس تنهایی داشته باشد. مانند مسئولیت‌های زندگی هر‌گاه احساس کردید در اهداف خود به کمک احتیاج دارید، این نیاز را به زبان بیاورید. همچنین هنگامی که همسرتان از شما کمکی خواست، حمایتتان را از او دریغ نکنید. مطمئن باشید ارتباط با کمک و توجه مستحکم‌تر از ارتباط بدون کمک و توجه است. ضمن اینکه با اهمیتی که به همسرتان می‌دهید، او احساس خاص بودن می‌کند.

حمایت از همسر

 برای احساس خاص بودن از کلمات استفاده کنید

هیچگاه به معجزه کلمه‌ها شک نکنید. زمانی که از یکدیگر فاصله دارید، حتی هنگامی که به‌دلیل کار زیاد تا آخر شب یکدیگر را نمی‌بینید؛ اجازه ندهید رشته ارتباطتان قطع شود. با یک پیام، یک جمله ساده دوستت دارم، رابطه خود را حتی قوی تر از قبل ادامه دهید. شما می‌توانید زمانی که مسافرت رفته‌اید، با یک پیام متنی احساس خاص بودن را به همسرتان هدیه کنید.

ابراز علاقه های متنی برای احساس خاص بودن

احساس خاص بودن

نکته مهم در ایجاد یک زندگی خاص و دوست داشتنی، علاقه واقعی، تمرکز بر نیازها، خواسته‌ها و آرزوها در زندگی مشترک است. با این کارهای ساده می‌توانید عشق و علاقه خود را به همسرتان ابراز کنید.

سبک زندگی و رفتار هر شخص و هر رابطه‌ای متفاوت است. با گذشت زمان و کسب تجربه بیشتر، هدف خود را کشف کنید و زندگی را ساده اما با عشق، علاقه و صداقت ادامه دهید.

اشتراک گذاری:

نظر خود را در مورد متن بالا ثبت کنید