توضیحات ویدئو

شیرینی جیبی یک شیرینی متفاوت بین شرینی‌هاست. این شیرینی در کمترین زمان ممکن و به‌ روشی آسان درست می‌شود. در این مطلب از کاغذرنگی ما طرز تهیه دو نوع از این شرینی را به شما آموزش خواهیم داد. نوع اول شیرینی با شکلات، موز، مارشمالو و مربای توت‌فرنگی آماده می‌شود و نوع دوم در ترکیب خود موادی مثل پنیز پیتزا و پپرونی دارد. نوع اول این شرینی برای یک میان‌وعده انتخابی عالی و نوع دوم نیز، یک وعده غذایی مختصر و عالی است. در نتیجه می‌توانید برای زمانی که به مسافرت می‌روید، دانشگاه یا در محل کار خود هستید یک یا هر دو نوع این شرینی را همراه خود برده و به‌عنوان وعده غذایی و میان‌وعده استفاده کنید.

علاوه‌براین می‌توانید از این شیرینی به‌عنوان تغذیه مدرسه بچه‌ها نیز استفاده کنید. از آنجا که بچه‌ها معمولا روی خوشی به ساندویچ‌های نان و پنیر نشان نمی‌دهند، این نوع شیرنی برای آن‌ها جذاب بوده و از آن استقبال فوق‌العاده‌ای خواهند کرد. برای یادگیری آموزش درست کردن شیرینی جیبی با این ویدئو از کاغذرنگی همراه باشید.

همچنین اگر طرفدار دسرهای ساده و سریع با طرز تهیه آسان هستید، پیشنهاد می‌کنیم آموزش ویدیویی طرز تهیه کوکی شکلاتی را از دست ندهید.


اشتراک گذاری:

نظر خود را در مورد متن بالا ثبت کنید