توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

در گرمای طاقت فرسای تابستان و البته روزهای گرم سال هیچ چیز اندازه یک میان‌وعده خنک لذت‌بخش نیست؛ مثلا یک بستنی یخی خوشمزه و متفاوت! چیزی که در این مطلب با آموزش تهیه چند نوع آن همراه شما خواهیم بود. این دسر رژیمی است و جز میان‌وعده‌های سالم و کم کالری به‌ حساب می‌آید.

در روزهای گرم تابستانی هیچ چیز به‌اندازه خوردن یک میان وعده خنک لذت‌بخش نیست. نوشیدن یک لیوان دتاکس واتر خنک یا خوردن بستنی تازه می‌تواند گرما را از تن بیرون کند. بین همه گزینه‌هایی که برای خنکی بیشتری وجود دارد، یک انتخاب دلچسب و پر طرفدار، بستنی یخی میوه ای است؛ این دسر فوق العاده از تکه‌های میوه درست شده که علاوه‌بر طرز تهیه ساده، برای بزرگسالان یک بستنی خوش‌طعم و کاملا طبیعی است.

البته فراموش نکنید طعم این بستنی یخی میوه‌ای کاملا طبیعی بوده و هیچ شیرینی یا ترشی اضافه‌ای ندارد. این موضوع ممکن است طعم بستنی را کمی ملایم کند، اما در عوض کالری بسیار پایین این بستنی رژیمی آن را به عنوان یک میان‌وعده در رژیم لاغری ایده‌آل کرده است.

طرز تهیه بستنی میوه‌ای خانگی بسیار آسان است و شما می‌توانید آن را با هر میوه‌ای که دوست دارید، آماده کرده و در مهمانی‌ها سرو کنید. ما در این ویدئو از کاغذرنگی طرز تهیه بستنی یخی میوه ای در 4 طعم ترکیبی مختلف کیوی-توت فرنگی، رازبری-لیمو، نارگیل-آناناس و بلوبری-انبه را آماده کرده‌ابم. طرز تهیه هر چهار بستنی یخی تقریبا یکسان است و فقط در ترکیبات اولیه با هم تفاوت دارند. بنابراین کافی است این ویدیو از کاغذرنگی را تماشا کرده و پس از آن هر نوع بستنی یخی میوه‌ای که باب میل‌تان است، آماده کنید.

اگر به تهیه بستنی خانگی علاقه دارید، با تماشای طرز تهیه بستنی خانگی به راحتی می‌توانید انواع دیگر بستنی را برای خانواده تهیه کنید. همچنین اگر روش ساده‌تر یا خوشمزه‌تری برای تهیه بستنی خانگی دارید، تجربه و نظراتتان را درباره تهیه بستنی و دسرهای خانگی با کاربران کاغذرنگی به اشتراک بگذارید.


اشتراک گذاری:

نظر خود را در مورد متن بالا ثبت کنید