توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

نقاشی گل فلوید آرت یک سبک خیلی متفاوت از رسم نقاشی است. شما می‌توانید بعد از تهیه وسایل موردنیاز کشیدن این نقاشی، با تماشای ویدئوی این مطلب برای رسم گل‌های رنگی متفاوت ایده بگیرید

به عنوان یک بزرگسال اگر دوست دارید نقاشی کنید، انتخاب‌های متنوعی پیش روی شماست. استفاده از مداد و طراحی سیاه قلم، آبرنگ یا رنگ روغن برای نقاشی گل فلوید آرت ایده‌های مختلفی هستند که می‌توانید به آن‌ها بپردازید.

در این مطلب درباره نقاشی گل فلوید آرت به شما توضیح داده‌ایم. اگر دوست دارید نقاشی به این سبک متفاوت را امتحان کنید، باید کمی از جیبتان هزینه کرده و وسایل موردنیاز این نوع نقاشی را تهیه کنید و بعد به تماشای ویدئوی این آموزش در کاغذ رنگی بنشینید.

مراحل کشیدن نقاشی گل

برای کشیدن این گل نمی‌توان مراحل مختلفی را به همین سادگی نام برد و توضیح داد. باید ویدئوی مربوط به این نقاشی حرفه‌ای را ببینید و قدم به قدم پیش بروید. در گام اول رنگ مشکی زمینه را با کاردک به طور کامل پخش کنید تا هیچ نقطه سفیدی باقی نماند و در عین حال رنگ مشکی یکدست پخش شده باشد.

بعد هم با پشت قاشق رنگ زرد را ذره‌ذره روی بوم بریزید و گلبرگ‌ها را بکشید. در آخر باید ساقه و برگ‌ها را بکشید و با خلال دندان جزییات بیشتری به نقاشی اضافه کنید.

مهم‌ترین نکته در کشیدن این نقاشی داشتن صبر و حوصله و دقت کافی است. توجه به ظرافت هم از دیگر چیزهایی است که حین کشیدن نقاشی گل فلوید آرت باید حواستان به آن باشد.

سعی کنید در هر مرحله کمی صبر داشته باشید تا رنگ‌ها خشک شود و بعد لایه دیگر رنگ را اضافه کنید. در غیر این صورت ممکن است رنگ‌ها در هم ترکیب شوند و نتیجه کار ترکیبی نامنظم و بد از رنگ‌های مختلف شود.

اگر از کشیدن این گل لذت بردید، سعی کنید از این نقاشی ایده گرفته و تجربه کشیدن آن را برای طراحی گل‌های دیگر با رنگ و شکل متفاوت پیاده کنید.

پرسش‌های متداول درباره نقاشی گل فلوید آرت

وسایل موردنیاز نقاشی گل فلوید آرت چیست؟
رنگ، قلم‌مو، کاردک، قاشق، بوم، دستمال کاغذی، خلال دندان و… مهم‌ترین وسایل کشیدن این نقاشی هستند.
این نقاشی برای چه رده سنی است؟
این نقاشی از رده نقاشی‌های خیلی حرفه‌ای و برای بزرگسالان است.
کشیدن نقاشی گل فلوید آرت چقدر طول می‌کشد؟
ساخت این کاردستی حدود 2 ساعت زمان نیاز دارد.

اشتراک گذاری: