توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

برای ساخت کاردستی گل با کاغذ رنگی و تابلو کاغذی آن می‌توانید از در دسترس‌ترین وسایل خانه استفاده کنید. کمی کارتون ضخیم و کاغذ رنگی کافی است تا این قاب گل زیبا را درست کنید.

ساخت کاردستی تابلو گل برای دکور بهتر اتاق خواب یک ایده خیلی ساده و ارزان برای تغییر چیدمان خانه است. شما می‌توانید این کاردستی ساده را با کمک کودکانتان درست کنید و بعد از آن برای تزیین اتاق خودشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید ساخت کاردستی تابلو گل را یاد بگیرید، با کاغذ رنگی همراه شوید.

مراحل ساخت کاردستی تابلو گل با کاغذ رنگی

برای ساخت کاردستی تابلو گل از انواع کاردستی حرفه ای کافی است مقوای ضخیم کارتون‌ها را بُرش دهید و مثل یک قاب آماده کنید. بعد با کمی چسب کاغذی و رنگ شکلی ساده، سطحی نرم و رنگی یکدست برای آن ایجاد کنید.

در ادامه باید گل‌هایی که با کاغذ رنگی و مقوا درست کرده‌اید، داخل قاب مقوایی بچینید و با کمی چسب آن‌ها را در جای خودشان محکم کنید. شما می‌توانید به سلیقه خودتان گل‌های کاردستی تابلو گل با کاغذ رنگی را داخل قاب بچینید و زمانی که چینش آن‌ها به دلخواهتان بود، با چسب جایشان را محکم کنید.

این کاردستی تابلو گل با کاغذ رنگی بسیار ساده است و می‌توانید به عنوان یک فعالیت ساده و مشترک با کودکتان آن‌ها را انجام دهید. وقتی این کاردستی خانگی را آماده کردید، با نظر فرزندتان آن را در اتاقش به دیوار نصب کنید تا از نتیجه کار خود لذت ببرد.

پرسش‌های متداول درباره کاردستی تابلو گل با کاغذ رنگی

وسایل موردنیاز کاردستی تابلو گل با کاغذ رنگی چیست؟
برای ساخت کاردستی کاردستی تابلو گل با کاغذ رنگی به کاغذ رنگی، کمی مقوا، چسب کاغذی و… نیاز دارید.
این کاردستی برای چه رده سنی است؟
کاردستی تابلو گل با کاغذ رنگی برای رده سنی کودکان است، اما از آنجا که ساخت آن کمی پیچیدگی دارد، به همکاری و همراهی بزرگسالان نیاز است.
این کاردستی در چه بازه زمانی درست می‌شود؟
شما می‌توانید کاردستی تابلو گل با کاغذ رنگی را در کمتر از 2 ساعت درست کنید.

اشتراک گذاری: