توضیحات ویدئو
خلاصه مطلب

اوریگامی عروسک وروجک یک کاردستی خیلی متفاوت است. شما می‌توانید این عروسک‌ها را تنها با چند تکه کاغذ و چند تای ساده درست کنید و برای سرگرمی کودکان روی میز بگذارید. این عروسک‌ها را با هر طرحی دوست دارید، درست کنید.

اگر دوست دارید با ساخت چند عروسک کودکانه، فرزندتان را شگفت‌زده کنید، اوریگامی عروسک وروجک انتخاب خوبی خواهد بود. کافی است چند تکه کاغذ برای ساخت این عروسک‌ها تهیه کنید و بعد آموزش ویدئویی کاردستی عروسک را در کاغذ رنگی با دقت ببینید.

مراحل ساخت کاردستی عروسک

برای ساخت اوریگامی عروسک وروجک باید چند تکه کاغذ مناسب آماده کنید. کاغذهایی که بیش از حد نازک یا خیلی ضخیم نباشند. این کاغذها را کنار دستتان بگذارید و بعد ویدئوی مربوط به اوریگامی عروسک وروجک تماشا کنید.

همان‌طور که می‌بینید ساخت این کاردستی خیلی ساده، اما کمی زمان‌بر است. شما می‌توانید بعد از اینکه عروسک وروجک را درست کردید، آن را روی میز کار خودتان یا میز بازی کودکتان بگذارید تا او را سرگرم کنید.

در ضمن یادتان باشد می‌توانید به جای شخصیت‌های این ویدئو برای عروسک از شخصیت‌های کارتونی موردعلاقه کودکتان ایده بگیرید یا حیوانات محبوبش را درست کنید.

اینکه چه طرحی برای کاردستی کودکانه انتخاب می‌کنید، در مراحل ساخت این کاردستی تفاوتی ایجاد نمی‌کند، اما می‌تواند خلاقیت شما را بهتر و بهتر کند.

پرسش‌های متداول درباره اوریگامی عروسک وروجک

وسایل موردنیاز اوریگامی عروسک وروجک چیست؟
کاغذ و قیچی مهم‌ترین وسایل ساخت این کاردستی هستند.
این کاردستی برای چه رده سنی است؟
این کاردستی کاربردی هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مناسب است. حتی اگر در ساخت کاردستی مبتدی هستید، از پس ساخت این کاردستی برمی‌آیید.
ساخت اوریگامی عروسک وروجک چقدر طول می‌کشد؟
ساخت این کاردستی حدود 1 تا 2 ساعت زمان نیاز دارد.

اشتراک گذاری: